Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od małych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, które używane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z wielu medycznych dziedzin, jakie obejmują nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Kima i Poch.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 towarów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też produkty polskie, twórcy takich produktów na przykład Zhermapol lub Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki zarys asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły tematyczne:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

W sklepach z meblami...

Posted on lis - 17 - 2016

Komentowanie nie jest możliwe